Skocz do zawartości
Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kahlan

Poprawka stylu

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z poprawianym przez ostatni czas stylem, w tym temacie można umieszczać znaleziony błędy lub zauważone niedociągnięcia.

Polecam sprawdzić wersję mobilną, która została przerobiona i dopasowana z myślą o mobilnych użytkownikach forum.

W większości nad projektem pracowała @ klusha . Wielkie podziękowania i ukłon w Twoją stronę. B|

Oprawa graficzna @ EasyⓇ420IQ™ツ . W najbliższych dniach będą kolejne nowości na forum.

• Zalajkuj 1
  • Uwielbiam! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ile było z tym zabawy, itp. bo sam pomagałem. Dobra robota :) 

• Zalajkuj 1
  • Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekna robota ekipo 

• Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiliście mega dużo zajebistej roboty :):):)

• Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak @ klusha i @ Kahlan mega szacun bo wiem że oboje maczaliscie w tym palce i kozak robota. @ 3ter masz najlepsza ekipę świata i też szacun że ogarniales ostatnio te działy zajebista robota bo inaczej się nie wyrażę. 

Jeśli chodzi o uwagi/propozycje odnośnie osiągnięć czy jest opcja/możliwość aby pod avatarem nie pokazywalo wszystkich z jednej dziedziny np jak u  @ Kahlan tylko zawsze ostatnio zdobyta ? Czyli przykład zamiast 5 ikon czasu spędzonego np 1 jako najwyższą ta roczna itd z każdego segmentu zawsze najwyższą zdobyta ? I do tego aby stylowke pokazywalo każdemu kto ma ustawiony avatar oraz ekipę sieci bo to takie dwie unikat tu rangi zwłaszcza ekipa sieci wyróżniała by użytkownika.  Oczywiście nie chce dokładać nikomu pracy ani nic jeśli nie ma opcji to luz to tylko taki mój widzi miś.  Pozdrawiam i jeszcze raz kozak robota ludzie ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat

Jeśli chodzi o uwagi/propozycje odnośnie osiągnięć czy jest opcja/możliwość aby pod avatarem nie pokazywalo wszystkich z jednej dziedziny np jak u  @ Kahlan tylko zawsze ostatnio zdobyta ? Czyli przykład zamiast 5 ikon czasu spędzonego np 1 jako najwyższą ta roczna itd z każdego segmentu zawsze najwyższą zdobyta ? I do tego aby stylowke pokazywalo każdemu kto ma ustawiony avatar oraz ekipę sieci bo to takie dwie unikat tu rangi zwłaszcza ekipa sieci wyróżniała by użytkownika.  Oczywiście nie chce dokładać nikomu pracy ani nic jeśli nie ma opcji to luz to tylko taki mój widzi miś.  Pozdrawiam i jeszcze raz kozak robota ludzie ^^

Nie do końca jest tak jak mówisz. Osiągnięcia w poście działają na zasadzie ostatnio zdobytych. Ustawiłem max 5, bo najlepiej się prezentuje. Inna bajka rangi stały bywalec, bo klusha pisała na Chatboxie o spamie Bocika. Trzeba było usunąć osiągnięcia i stworzyć je na nowo, bo przykładowo Zygmuh miał już Bywalec 8 czyli 4 lata na stronie, a przecież ma ponad rok dopiero xD. Wszystko to wynikało z nie do końca dobrego przeliczania (zostało ogarnięte) oraz kilkukrotnych zmian progów. Dodanie na nowo tych rang = na nowo otrzymanie rang Stały Bywalec = ostatnio zdobyte rangi. Tym sposobem tak to wygląda ale luz, osiągnięcia zdobywa się na bieżąco, więc góra tydzien, dwa i będzie git.

PS. Forum dobrze stoi, teraz może CS:GO?

• Zalajkuj 2
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki to wszystko jasne i jestem za GO jak coś trzeba piszcie wieczorami i tak siedzimy na tylkach bo malutka więc mogę coś strugac ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szacun Pani i Panowie. Styl jak dla mnie kozak i wyrożnia się na tle pozostałych, bo wszędzie prawie wszystkie te same tylko kiczowo przerabiane.

Dobra robota, oby tak dalej i wstawie się przy awansach hahaha xD

• Śmieszek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi