Skocz do zawartości
Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DwaPalceWNatalce

Skarga na Admina - Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Dwa Palce w Natalce

Nick Admina: Acerrk

IP/Steam ID Admina: niestety nie mam ip bo dal mi bana i uciekl od razu z serwera

Grana mapa:css_nuke

Data i godzina: 06.08.2019 - 11:15:37

Link do demka: niestety nie ma tam HLTV

Opis zdarzenia: A wiec gram na serwerze Cod+DM od ladnych kilku dni wbijam dzis sobie na serwer kosze wszystkich i nagle adminek Acerek <ciach> wbija i daje mi bana ze niby na aimie gram... Smiech na sali na jakiej podstawie stwierdziles ze mam aima?! Prosze o selekcje adminow i wgranie HLTV na serwer wtedy bedzie mozna wszystko sprawdzic. A na aimie czy innych dopalaczach nigdy nie gralem i nie zagram bo nie lubie oszukiwac! Prosze o UB i ogarniecie administracji na serwerach!

ps. Takimi glupimi i bezpodstawnymi banami nigdy nie rozbudujecie sieci i nie sciagniecie zbyt wielu graczy na serwery ogarnijcie sie.

Przez klusha,

Rozumiem, że na większości for wyzywają się wszyscy po kolei ale nie tutaj. Trochę szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, DwaPalceWNatalce napisał:

ok i gdzie tu aim?! 

Niemalże przy każdym twoim strzale widać jak ci celownik skacze i wariuje jak i również odczułem to na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postrzelaj sobie z tej broni i nagraj sobie demo i sprawdz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem grę na cheatach ale nie rozumiem jak można wmawiać, że czarne to białe. Ciesz się, że nie grałeś na Non-Steam, bo miałbyś już VAC-a.

Cytat

ps. Takimi glupimi i bezpodstawnymi banami nigdy nie rozbudujecie sieci i nie sciagniecie zbyt wielu graczy na serwery ogarnijcie sie.

Myślisz, że jak walniesz takim słabym tekstem, to dostaniesz UB? Raczej u nas już nie masz czego szukać. Eliminujemy odpałów.

• Uwielbiam! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szablon3.png

Powód: Ban słuszny, gra na cheatach jest zabroniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający
      0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Styl
Polityka prywatności Kontakt
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.
Zapraszamy również do zapoznania się z Polityka prywatności, Warunki użytkowania oraz Regulamin.