Skocz do zawartości
Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

OSU

Coś się kończy coś się zaczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z bólem pisze tutaj owy ten temat Ale niestety jak to się mówi są rzeczy "ważne i ważniejsze" tutaj komputer mi się zespół "atmosfera" rodzinna coraz gorzej wszystkie te puzzle rozpadają się i z wiekiem czasu ciężko je ułożyć więc chciał bym zrezygnować z następujących rang: 

Opiekun 5vs5

Multi admin GO

Ekipa teamspeak3

Nie chce komuś blokować miejsca i czuć się nie przydatny wiedząc że nie mam możliwości żeby zrobić np porządek na serwie. 

Moderator forum jeżeli by się dało chciał bym zachowac z tego powodu że będę się udzielał nadal w wątkach I będę aktywny na forum bo mam sprawny telefon i Internet  =D.

Chciał bym jeszcze z wami pograć Ale ta droga oddala się odemnie coraz dalej i dalej ponieważ nie stać mnie na nowy komputer.

Chciałem podziękować wszystkim Ale chciał bym podziękować szczególnie następującym osobom.

@ EasyⓇ420IQ™ツW chuj cie szanuje to jest ten człowiek który uratowal mnie z premki na ich ts3 dzieciaków I zaproponował swoją premke I do tej pory przesiedzialem tam jakieś 500/600 h i nigdy nie miałem takiej sytuacji żebym miał jakieś zawachanie żeby iść na inną premke, ts3.Ten człowiek zaproponował nam I wyciągnął rękę i przenieśliśmy się z innej sieci i nam zaufał chociaż mógł A nie musiał easy zaproponował mi owa rangę admina na ts 3 bo zaufał mi więc złożyłem podanie i się dostałem i jeszcze serwer pod ich bandera sieciową.Jestem ci wdzięczny za ten czas spędzony czy to z pluginem czy to miałem jakiś problem na ts czy z graczem zawsze pomogłes bez zawachanie I mówiłeś "spokojnie osu za chwilę to zrobimy" bardzo pozytywna morda oraz córeczke "szybcy i głodni"😂😂.

@ Woahoox Pozdrawiam również cieplutko parę razy miałem przyjemność pogadać na ts3 kiedy "easy" gadał z sumsiadem lub z kolegą bardzo pozytywna dziewczyna <3.

@ 3ter Właściciel A zarazem dobry przyjaciel tak mi sie kojarzy ta osoba chociaż długo nie znałem bardzo opanowana osoba nigdy nie słyszałem żeby narzekał na mnie pomimo gdy coś robiliśmy zawsze na spokojnie analizowaliśmy błędy gdy cos "zjebałem" oraz przyjął mnie na stanowisko opiekuna 5v5 dał dostęp do serwera gdzie musiał mnie obdarzyć zaufaniem i myślę że spotkamy się jeszcze na ts żeby pogadać bo jesteś jednym z wielu zajebistym właścicielem i wiesz co robisz więc życzę Ci żebyś zaprowadził tą sieć nr 1 w Polsce bo jest warto z ta ekipą co aktualnie jest.

@ klusha pomimo gdyż nie gadałem z Tobą ani razu na ts3 ani ogólnie wszyscy mówili że jesteś "fajna babka" pisałem tylko z tobą na steamie i bardzo fajnie się pisało pomimo że nie była to konwersacja długa. Tutaj podziękowania za to że przyjełaś mnie na stanowisko moderatora forum bo to w głównej mierze od Ciebie zależy czy dostanę rangę czy nie jeżeli chodzi o dział forum dziękuję.

Chciałem podziękować ogl wszystkim za miłą atmosferę która tutaj doświadczyłem ;(.

• Zmieszany 1
  • Smutek 3
  • Ouch! 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żegnaj.... Jakby ktoś się pytał to ja tego randoma znam :D 

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mordo tak jak pisałem miejsce zawsze się dla Ciebie znajdzie wracaj jak najszybciej trzymam kciuki aby sie wdzyztko ulozylo powodzenia tam z wszystkim i co mogę więcej powiedzieć no moderatora zachować nie ma problemu skoro masz fona z netem jasne że starcza no i czekam kiedy znowu będzie możliwość pogadać A w razie czego pisz śmiało priv jak będę mógł zawsze jakoś pomogę :) dzięki za każdą minutę zaangażowaną w sieć i czekamy:) ps  jesli chodzi o tsa jest opcja na telefon przemysl to 😛

• Zalajkuj 1
  • Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co się smucić tylko cieszyć się, że chociaż Twoje memy zostaną z nami na forum 😍. Trzymam mocno kciuki żeby się wszystko ułożyło!

• Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Śmieszek 1
Przez dudeY,

o to chodzi wariacie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj sie i szkoda ze odchodzisz  z niektórych funkcji  :( Mam nadzieje że wrócisz szybko .Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co by tu więcej mówić, łezka, łezka łezka :(. Wracaj w pełni sił i zapału jak tylko poukładasz sobie sprawy misiaczku, czekamy. <3

Tymczasem do zobaczenia na forum :) 

Pozdrawiam MHz'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żegnaj mordzeczko 

3maj sie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żegnaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie trochę dziwna sytuacja co do Twojej osoby. Nie zapłaciłeś składki w tamtym miesiącu, w tym miesiącu też Ci mija termin czyli Patrykowi jesteś dluzny za dwa miesiące. Jak było wiadomo od 2 tygodni, od wczoraj Patryk jest na wyjeździe i go nie będzie do przyszłej niedzieli. Teraz Ty piszesz temat z rezygnacją, akurat teraz chociaż sprawę komputerem czytałam z 3 tygodnie temu. Ja to widzę tak, obiecywales, zwodziłeś, a na końcu podkulasz ogon i rezygnujesz. Dasz mi powód, że się mylę? Czy zostajesz klasycznym przykładem dzieciaka bez pokrycia swoich słów i obietnic? 

• Zalajkuj 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej mobilnie zostajesz z nami na forum. Szkoda, że musisz rezygnować z niektórych rang aczkolwiek drzwi dla Ciebie stoją otworem jak tylko sobie wszystko unormujesz. Również pozdrawiam i niech moc memów będzie z Tobą! ❤😂

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że nie odchodzisz całkowicie patrząc na tytuł bałem się że jednak Przynajmniej będziesz moderatorem :) powodzenia i niech wszystko się tam układa :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi