Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Hoat

Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Serwer stał się dostępny tylko przy wersji cs-a na steama przez co na serwerze są tylko boty teraz. Proszę również o ponowne przyznanie premki bo osobiście korzystałem z nonsteama a jak teraz sobie kupiłem steamową wersję to utraciłem uprawnienia do premium, oraz nieskończona amunicja została wyłączona. Przepraszam że to tak bez składni jakiejś ale zdziwiony jestem mocno tą sytuacją...

Przez MHz‘,

Teraz to chyba nic tylko czekać na podanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem właśnie na forum że ta amunicja była ciągle limitowana chociaż na nonteamie tego limitu nie było i wychodzi że tylko na steamie on jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 godzinę temu, Hoat napisał:

Witam.

Serwer stał się dostępny tylko przy wersji cs-a na steama przez co na serwerze są tylko boty teraz. Proszę również o ponowne przyznanie premki bo osobiście korzystałem z nonsteama a jak teraz sobie kupiłem steamową wersję to utraciłem uprawnienia do premium, oraz nieskończona amunicja została wyłączona. Przepraszam że to tak bez składni jakiejś ale zdziwiony jestem mocno tą sytuacją...

serwery będą dalej dostępne dla non steam trwają prace nad nimi i ulepszenia sa dodawane wiec spokojnie i cierpliwosci na szybko to mozna zrobic kupe a nie wprowadzic zmiany na lepsze wszytsko musi byc naturalnie po zmianie sprawdzane jak skonczymy pojawi sie info w sb

• Zalajkuj 1
  • Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

❤️ Sieć serwerów CS: GO, 1.6, Hurtworld, Minecraft.
❤️ Doświadczony zespół gwarancją wysokiej jakości gry.
❤️ Nasz cel, to doskonalenie się w jakości oferowanych usług.

Media Społecznościowe

Grupa Facebook Przejdź
Grupa Steam Przejdź
Serwer TeamSpeak Przejdź

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony.
Zapraszamy również do zapoznania się z Polityka prywatności, Warunki użytkowania oraz Regulamin Forum.