Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Zaloguj się

Zaloguj się

Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont

Zarejestruj się
Gajwerek <3

Skarga na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick : Gajwerek < 3 
Nick Admina : Mhz
Ip- 176.221.120.130:41345
mapa: De_gash
10.07.2019 r godzina 1:50 
Witam po tym jak wbił admin i poproszeniu aby zbanował gracza który cheatuje. Ten po zbanowaniu kiedy grzecznie powiedziałem cytuje "Bardzo dobrze zrobiłeś,dobrze że wbiłeś" oraz po mówieniu że w końcu będzie spokojna gra. On odpowiada mi "Zamknij Dupe" , po dalszym dopytywaniu odpowiedział złożoną wiadomość, oraz na końcu dodał odpowiedź "Tak". Czyli rozumiem to jako obrazę gracza przez Admina . Dodaje screen z konsoli. Oczekuje stosownej kary dla Administratora oraz pozytywnego rozpatrzenia sprawy ;) 
ps. Na ss nie widać moich pisanych odpowiedzi ponieważ używałem mikrofonu do informowania Admina.

hl 2019-07-10 02-10-29-68.bmp

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ MHz‘ pozwolę sobie oznaczyć zainteresowanego Admina 

• Uwielbiam! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Gajwerek <3 Bardzo mi miło, że złożyłeś skargę. A teraz wyjaśnijmy tę sytuację.

W dniu 10.07.2019 o 02:16, Gajwerek <3 napisał:

Witam po tym jak wbił admin i poproszeniu aby zbanował gracza który cheatuje

Bardzo dobrze, że wszedłeś na TS i powiedziałeś o rodzynku który "oszukuje", niestety jak zauważyłeś byłem w trakcie meczu dlatego nie mogłem tak szybko zainterweniować, za co najmocniej przepraszam.

Ten po zbanowaniu kiedy grzecznie powiedziałem cytuje "Bardzo dobrze zrobiłeś,dobrze że wbiłeś" oraz po mówieniu że w końcu będzie spokojna gra. On odpowiada mi "Zamknij Dupe"

Napisałem tak, ponieważ w momencie gdy wyrzuciłem z serwera podejrzanego gracze, a Ty nie wiedziałeś nawet w jakim celu to zrobiłem, postanowiłeś jednak bardzo dosadnie skomentować moje działanie przez czat głosowy (http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/30250/hltv-1562715360-1562716800-de_gash.dem.zip  2:30 min demka), a mianowicie przypomniałeś wszystkim o istnieniu najstarszego zawodu świata, za co najmocniej dziękujemy, co my byśmy bez Ciebie zrobili, po czym dodałeś coś w stylu "co ty admin odpierdalasz, dlaczego dałeś jej "kicka", ona była odpalona". W tym momencie się oburzyłem, za co przepraszam, jednak Ty odniosłeś się w sposób wulgarny, czym złamałeś regulamin, podważyłeś moje działanie oraz autorytet, czym również złamałeś regulamin, to wszystko spowodowało wszczęcie kłótni, ponownie łamiąc regulamin

Po wszystkim starałem się przemilczeć ten fakt, a następnie spróbować wyjaśnić, gdyż pomyślałem, że będziesz bardziej wyrozumiały, niestety. 

Pozwolę sobie coś zacytować: "Widzisz w czyimś oku drzazgę, a w swoim masz belkę", oraz "jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie".

Tak więc:

Oczekuje stosownej kary dla Administratora oraz pozytywnego rozpatrzenia sprawy ;) 

Pozdrawiam MHz'

• Zalajkuj 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Dobrze, wina leży po mojej stronie również więc przepraszam i ja . Usuwam temat żeby nie robić sztucznej sensacji :D 
Również pozdrawiam

• Uwielbiam! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga poszła, obie strony się wypowiedziały, pozostaje czekać na odpowiedź ze strony wyższej administracji @ 3ter @ EasyⓇ420IQ™ツ<3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiedziałem cytuje "Bardzo dobrze zrobiłeś,dobrze że wbiłeś" oraz po mówieniu że w końcu będzie spokojna gra. On odpowiada mi "Zamknij Dupe" , po dalszym dopytywaniu odpowiedział złożoną wiadomość, oraz na końcu dodał odpowiedź "Tak". Czyli rozumiem to jako obrazę gracza przez Admina . Dodaje screen z konsoli. Oczekuje stosownej kary dla Administratora oraz pozytywnego rozpatrzenia sprawy ;) 

twierdzisz ze zachowałeś kulturę a jednak chciałeś nas okłamać - największy błąd jaki mogłeś popełnić na tym forum nie będąc szczerym 

18 godzin temu, Gajwerek <3 napisał:
20 godzin temu, EasyⓇ420IQ™ツ napisał:

MHZ ?????????????????????????????????????????

Też chciałbym odpowiedź dostac :D 

i jeszcze masz czelność cytować mnie ze rzekomo oczekujesz odpowiedzi skoro chyba byleś świadom ze prawda wyjdzie na jaw 

reasumując @MHz' jako admin to tez tylko człowiek i ja osobiście tez gdybyś się @ Gajwerek <3 do mnie pierwszy tak zaczął odnosić to albo bym wdał się z tobą w taka rozmowę i tez tak zaczął odnosić albo z powodu mojego wieku przemilczał bym ale ty byś się odwoływał od bana nałożonego z powodem "łamanie regulaminu i brak kultury wobec administracji " . Najlepsze ze nie wiem co miałeś w głowie pisząc skargę czy ty myślałeś ze po prostu jak napiszesz my ukaramy Mhz'ta i to na tyle? ze nie sprawdzimy jak dokładnie to przebiegało albo nie szukali byśmy konfrontacji między wami co by zweryfikowało jaki mniej więcej mógł być przebieg zdarzeń?

MHZ - Jeśli chodzi o Ciebie dostajesz ode mnie jedynie pisemne tu upomnienie byś pamiętał ze jesteś naszą wizytówką i nie daj się wciągać użytkownikom w głupie dyskusje w takich sytuacjach tylko nakładaj bany za łamanie regulaminu i brak kultury wobec administracji jak będzie komuś zależeć odwoła się i na forum przeprosi

Gajwerek -  jeśli chodzi o Ciebie - brzydzę się ludźmi którzy kłamią znając prawdę i jeszcze myślą wiecznie ze owa na jaw nie wyjdzie,  ale też wiem ze trzeba dać drugą szanse i nie skreślać od razu bo być może już błąd się nie popełni i z człowieka coś jeszcze będzie u mnie masz również tylko pisemne upomnienie chodź nałożył bym kare za próbę oszustwa wyższej administracji i wprowadzanie zamętu w naszych szeregach , jednak będąc w miarę najbardziej sprawiedliwy stosuje taką samą formę upomnienia was obu. Lecz weź sobie to do głowy chociaż, ze 3ciej szansy nie będzie gdy znów będziesz chciał kogoś oskarżyć bądź naprawdę bez winy i nie kłam bo wtedy już na pewno i ty poniesiesz konsekwencje swoich działań.

No to ode mnie na tyle by było myślę że byłem tu sprawiedliwy i postronny do optimum.

• Zalajkuj 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szablon6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

❤️ Sieć serwerów CS: GO, 1.6, Hurtworld, Minecraft.
❤️ Doświadczony zespół gwarancją wysokiej jakości gry.
❤️ Nasz cel, to doskonalenie się w jakości oferowanych usług.

Media Społecznościowe

Grupa Facebook Przejdź
Grupa Steam Przejdź
Serwer TeamSpeak Przejdź

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony.
Zapraszamy również do zapoznania się z Polityka prywatności, Warunki użytkowania oraz Regulamin Forum.