Skocz do zawartości

jayter

Nie da się grać

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu odkryłem, że sieć serwerów csmaxxskills została reaktywowana. Kiedyś lubiłem te serwery (chyba, że to nie ta sama sieć, ale wydaje mi się, że kojarzę 3tera i Timmera z tamtych serwerów), więc postanowiłem zagrać. Pierwsze co rzuca się w oczy (w serwerach cs 1.6, a zwłaszcza COD+DM, bo na nim grałem najwięcej) to fakt, że co najmniej połowa graczy używa wh lub aima, nie widziałem też w tym czasie żadnego admina. Widzę, że stare błędy dot. ogarniania cheaterów (które doprowadziły do upadku całą sieć poprzednim razem, bo ludzie, którzy chcieli pograć rezygnowali, bo często wbijali cheaterzy) niczego nie nauczyły załogi i dalej nikt nie pilnuje tych serwerów. 

Dawno nie grałem w CSa, więc może nie jestem na bieżąco w tych sprawach i może teraz czity są obowiązkowe na tym serwerze? Proszę o informację zwrotną, bo nie za dobrze się gra jak wszyscy ładują przez ściany same heady, a jak czity są obowiązkowe to też sobie zainstaluję, żeby się nie błaźnić przed innymi graczami.

Nie nagrywałem demo, bo musiałbym ich wrzucić co najmniej z 40, ale możecie sprawdzić nagrania z HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Miło, że nas zagościłeś. Czytam post, myślę coś jest na rzeczy ale jednak nie jest, bo na COD+DM to bociki xD Admini tam zaglądają, częściej niż myślisz :)

Tak czy inaczej prawie wszystko mamy gotowe tj. forum, serwery, teamspeak, więc pozostaje kwestia reklam i pilnowania serwerów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, większość to boty, ale jeśli strzelają przez ściany, trafiają prawie same heady i zaczynają strzelać zanim wyjdzie się np zza ściany to chyba trochę za wysoki poziom, nie sądzisz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skill botów 65, więc to odpowiednik Medium :) Swoją droga jak wbijesz trochę lvl to będą za słabe i się szybko znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że stosunkowo dobrze gram, a i tak mam dość duży problem żeby zdobyć fraga. Myślę, że słabsi gracze szybko zrezygnują z powodu poziomu trudności. Może warto podzielić boty, żeby kilka lub nawet połowa botów była z niższego poziomu? Myślę, że wtedy więcej osób wbijało by na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, coś pomyślimy w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam odnoszę się do tematu. Również stwierdzam że większość ludzi ma aim i wh tu sa nicki: Tytus,Nirek Happy Boom,Isabela,River,Ostiker,Pawel6699 i teraz wiem ze to boty ale ja nie mam zbyt dużego problemu z ich zabijaniem przeważnie jestem 1 na mapie i chyba 40 w ranku. Stwierdzam że serwer jest dobry ale level maksymalny to 8001 a ja mam dopiero 1180 mniejwiecej i teraz to exp leci tak jakby chciał a nie mógł przeciętnie na zabitych 100 graczy zyskuje 2-4lvl może zwiększyłbyś exp na tym serwerze oraz naprawił sklep za $ który nie działa /menu sklep za $ klikam exp i nic mimo ze mam te 16tys $ proszę o rozpatrzenie mojej opinii życzę udanej gry bo serwer fajny gram pod Nickiem apollo2001 z kolega Marov2

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklep dzisiaj będzie wieczorem ogarnięty, a co do wbijania LVL to w poprzednim temacie napisałem, że zostało zwiększony współczynnik o 1.4 do tego co był.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi