Skocz do zawartości

monoteistaTHC

Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuję dodać boty do tego trybu ponieważ fajna jest z nim zabawa, szkoda że na tym trybie nikt nie gra, fajnie byłoby gdyby do tego paintballa został dodany też autorespawn:) Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, będzie super :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie byłoby problemu gdyby nie to, że PaintBall jest specyficznym modem, do którego nie ma pluginu sterującego nimi.

Dla przykładu na modach Call of Duty są boty tzw. podbot ale bez dodatkowego pluginu dla botów na COD latałyby tylko z nożami, nie wybierając żadnej z klas.

W PaintBall natomiast jak wgrasz podbot to mają markera ale nie potrafią nim strzelać, gdyż dla nich to niezidentyfikowana broń do obsługi.

Już kiedyś przejrzałem "internety" i nawet na angielskich czy rosyjskich forach nie znalazłem takiego pluginy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, 3ter napisał:

W PaintBall natomiast jak wgrasz podbot to mają markera ale nie potrafią nim strzelać, gdyż dla nich to niezidentyfikowana broń do obsługi.

A ten marker to nie jest podmieniony model mp5 ? Moim zdaniem dalo by sie cos takiego zrobic przeciez boty po respawnie odrazu dostawaly by marker, myślały by że to mp5 bo to jest mp5 ale inny model :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 minuty temu, monoteistaTHC napisał:

A ten marker to nie jest podmieniony model mp5 ? Moim zdaniem dalo by sie cos takiego zrobic przeciez boty po respawnie odrazu dostawaly by marker, myślały by że to mp5 bo to jest mp5 ale inny model :P

żeby było tak jak Ci się wydaje, to nie byłoby tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, 3ter napisał:

żeby było tak jak Ci się wydaje, to nie byłoby tematu ;)

Zachwilę wgram sobie amx'a, podboty, csdm i paintball, jeżeli uda mi sie to połączyć to zachwile odpisze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 minut temu, monoteistaTHC napisał:

Zachwilę wgram sobie amx'a, podboty, csdm i paintball, jeżeli uda mi sie to połączyć to zachwile odpisze :)

ok, to będę czekał :D oczywiście nie podawaj mi moda PB, który jest specjalnie przerobiony na boty, bo jest kiczowaty i pełen bugów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiscie udalo mi się połączyć te dwie rzeczy, mam na to dowody, nie chciało mi się dawać screenow na imgur wiec dalem na swój steam:

https://steamcommunity.com/id/monoteista666/screenshots

- dodam, że mod nie jest kiczowaty, nie ma bugów, jest to rozbudowany paintball z możliwością włączenia trybu DeathMatch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paka ci się nie buguje co jakiś czas? BS nie wybuchają? xD

Swego czasu patrzyłem na tego moda z botami, analizowałem kod i padłem ze śmiechu. Z biedy ujdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

41 minut temu, Kahlan napisał:

Paka ci się nie buguje co jakiś czas? BS nie wybuchają? xD

Przecież podkładanie paki można wyłączyć, pozatym nie jestem pewien ale botom chyba można wyłączyć możliwość podkładania paki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kto mówił o botach? :P To co testowales nie jest złe ale BS wybuchają jak w paintball R i to trochę słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 godzin temu, Kahlan napisał:

A kto mówił o botach? :P To co testowales nie jest złe ale BS wybuchają jak w paintball R i to trochę słabo. 

A kto mówił, że trzeba koniecznie grać na mapach, których celem jest podłożenie paki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko by bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi