Zmiana adresów serwerów Counter-Strike 1.6! Więcej znajdziesz po tym linkiem.

Skocz do zawartościT!MMER

Zasłużony
 • Dodana Zawartość

  372 postów
 • Wpisy ChatBox

  30 wpisów
 • średnia postów

  1.01 /dzień
 • Dotacje na Sieć

  350,00 zł 
 • Data Rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych dni

  10 dni

Zawartość dodana przez T!MMER

 1. Cod:MW

  Jak się nie mylę to podobne możliwości ma klasa o nazwie Amadeus tylko nie jest dodana ale przemyślimy propozycję i zamieścimy dalsze informacje co do klasy czy będzie dodana czy nie.
 2. Papierosy , i jeszcze kilka ale to lepiej nie wymieniać ;v Masz jakieś zabawki z dzieciństwa ?
 3. Coś przekłamuję te informację październik i tak mało oj coś mi tu nie gra
 4. Pomysł nie głupi bo jak jest mała ilość graczy to szukanie się np po mapie typu dust trochę denerwuje nie ukrywam można to dodać na próbę.
 5. Według mnie sklepik na cod+dm jest zbędny przy tak dynamicznej rozgrywce , co do expa na koniec pomysł nie jest głupi.
 6. Zmiany w klasach

  Witam, i taki temat powinien być już dawno poruszony co do klasy famaster ma za niski dmg osobiście mam na niej 1k inty i zabiera bardzo mało obrażeń co do rakiet są przesadzone odnośnie dmg co do tych zmian zostaną one sprawdzone i wprowadzone.
 7. Witam, wychodzę z propozycją dodania klasy " Szeryf (Premium) " na serwerze. Broń: M3 , Deagle Inteligencja: 10 Zdrowie: 30 Wytrzymałość: 15 Kondycja: 55 Dodatkowy Opis: Posiada Deagle , M3 i 1/4 na natychmiastowe zabicie z niego , 1 x skok w powietrzu. Dołączam pliki z klasą. codclass_SzeryfPremium.amxx codclass_SzeryfPremium.sma
 8. Temat został zamknięty. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady zgłaszać należy ekipie Forum. Administracja Sieci CS-MaxSkills.pl
 9. Propozycja

  Pomysł dobry bo zawsze było by z kim powalczyć, ja osobiście jestem za dodaniem 5 do CT i 5 do TT.
 10. Witam, to tak gimbus nie zostanie zmieniony bo klasa jest ok i dodawanie elminatora jest bez sensu i kombinacje co do botów zostaną na próbę wyłączone co do reklamy chcesz lepszą to zrób coś od siebie dla serwera.
 11. 2 Slot na perk

  Dla mnie i tak bez sensu robić na dwa perki tyle lat jest jak jest zrobione i nikomu to nie przeszkadza a nie dodawanie dodatkowego /drop2 itd bezsensu
 12. 2 Slot na perk

  Jak dla mnie osobiście bez sens dodawać coś takiego typowo dla klas premium reszta graczy może czuć się gorsza przez to moim zdaniem bez sens.
 13. Zdania

  Był sobie wrak co leżał na lodzie cały czas goły, brudny, smutny i samotny
 14. Imię: Twój wiek: Nick (na serwerze): Link do profilu Steam: Znajomość SourceMod (od 1 do 10): Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Czy posiadasz działający mikrofon? (tak/nie): Parę słów o sobie (czym się zajmujesz, hobby, itp.): Kilka ważnych kwestiach przed założeniem tematu. Minimalny wiek to 15 lat. Brak miesięcznej składki. Wymagana kultura osobista. Podstawowa znajomość SourceMod. Pojęcie na czym polega adminowanie. Każdy kandydat musi posiadać Steam. Należy zapoznać się z Regulaminem Sieci. Minimum 20 godzin przegranych na serwerze. Brak konfliktów z graczami oraz Administracją. Skala znajomości SourceMod: Administracja opiera się głównie na opinii innych graczy i Adminów. Należy pamiętać, że składki pomagają finansowo w funkcjonowaniu Sieci.
 15. ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ๑۩ Administracja Sieci CS-MaxSkills.pl ۩๑ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ✴ Head Admin Sieci ✴ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ 3ter GG: 13493057 Steam: 3ter ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ☣ Admin sieci ☣ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ T!MMER GG: 10346924 Steam: T!MMER ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ❄ Junior Admin Sieci ❄ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ 乇ムらㄚⓇ™ ツ420IQ GG: 67900515 Steam: 乇ムらㄚⓇ™ ツ/420IQ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ๑۩ Administracja Forum CS-MaxSkills.pl ۩๑ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ❊ Admin Forum ❊ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ klusha GG: 66240741 Steam: klusha ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ✄ Super Moderator ✄ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Markulus Steam: Кирилл Scania ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Edwin ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ✂ Moderator ✂ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Zachęcamy do składania podań " Tutaj " ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ๑۩ Administracja Serwerów CS 1.6 - GO - Hurtworld ۩๑ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ♣ Multi Admin GO ♣ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Azazula GG: 66459248 Steam: Azazula ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ♠ Multi Admin 1.6 ♠ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ MHz‘ Steam: MHz‘ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ✎ Unban Team ✎ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Zachęcamy do składania podań " Tutaj " ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ☎ Opiekun Serwera ☎ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Opiekun Hurtworld: MrKewciu Steam: MrKewciu ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Moderator HurtWorldV2 ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Zachęcamy do składania podań " Tutaj " ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ๑۩ Administracja Serwera TeamSpeak 3 ۩๑ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ ROOT ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ 3ter GG: 13493057 Steam: 3ter ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ T!MMER GG: 10346924 Steam: T!MMER ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ vROOT ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Kahlan GG: 66203533 Steam: Kahlan ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ 乇ムらㄚⓇ™ ツ420IQ Steam: 乇ムらㄚⓇ™ ツ420IQ ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Head SA ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Brak ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Senior SA ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Zygmuh GG: 61621003 Steam: Zygmuh ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Server Admin ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ KUCAK GG: 67351335 Steam: KILLER ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※ Aktualizacja 12.05.2019 By T!MMER ※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※※
 16. Liczymy do miliona

  169 oj coś wolno idzie ;d
 17. Problem

  Zgłoszenie przyjęte jak zostanie naprawiony błąd temat zostanie edytowany a chwilowo zamykam aby nie robić spamu. Pozdrawiam /close
 18. Propozycja

  Ja bym proponował zrobić osobny serwer "testowy" PB+COD i zobaczył co z tego wyjdzie bo nie każdy gracz lubi taki dodatki.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony.
Zapraszamy również do zapoznania się z Polityka prywatności, Warunki użytkowania oraz Regulamin Forum.